TUSZ do pieczątek COLOP – czerwony

9,00  netto

Tusze Colop do pieczątek gumowych i polimerowych. Nasycone kolory sprawiają, że treść jest bardzo czytelna i wyraźna. Optymalna gęstość gwarantuje idealnie równomierne i pełne odbicie.

Pieczątka wykonana z użyciem tego tuszu przykuwa uwagę

Kolor tuszu jest bardzo trwały.

Dołączony do butelki dozownik ułatwia prawidłową aplikację.

Dostępny w 5 kolorach.

Pojemość: 25ml.

 

Opis

Tusz do pieczątek Colop – czerwony jest dostępny od ręki

Chcąc zamówić pieczątkę firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść, a my dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne i wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: sklep@e-pieczatki.pl. Proszę powołać się na nr zamówienie. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia, które znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, praktyką naszej firmy jest przygotowanie oraz przesłanie wzoru pieczątki, wg treści podanej przez Klienta, na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie i życzą sobie Państwo pominąć ten krok, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Termin realizacji do 3 dni roboczych, jednakże tusz do pieczątek Colop – czerwony, standardowo wysyłamy na następny dzień roboczy. W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji.