TUSZ czerwony do pieczątek COLOP

12,50  netto

Tusze Colop do pieczątek gumowych i polimerowych. Nasycone kolory sprawiają, że treść jest bardzo czytelna i wyraźna. Optymalna gęstość gwarantuje idealnie równomierne i pełne odbicie.

Pieczątka wykonana z użyciem tego tuszu przykuwa uwagę

Kolor tuszu jest bardzo trwały.

Dołączony do butelki dozownik ułatwia prawidłową aplikację.

Dostępny w 5 kolorach.

Pojemość: 25ml.

 

Opis

TUSZ czerwony do pieczątek COLOP  jest dostępny od ręki.

TUSZ czerwony do pieczątek COLOP jest niezwykle wydajny i wygodny w użyciu.

Tusze Colop występują w 4 podstawowych kolorach:

czarny https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-do-stempli,

czerwony https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-do-stempli-colop-25-ml-czerwony,

niebieski https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-colop-do-pieczatek-25-ml-niebieski,

zielony  https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-colop-do-pieczatek-25-ml-niebieski,

fioletowy https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-do-stempli-colop-25-ml-fiolet,

Istnieje możliwość zamówienia dowolnego koloru pantonowskiego, wiąże się to ze zwiększeniem czasu realizacji i z wyższym kosztem.

TUSZ czerwony do pieczątek COLOP

Wydajne tusze do pieczątek gumowych i polimerowych. Nasycone kolory sprawiają, że treść jest bardzo czytelna i wyraźna. Optymalna gęstość gwarantuje idealnie równomierne i pełne odbicie. Dzięki wysokiej jakości składnikom kolor tuszu jest bardzo trwały. Dołączony do butelki dozownik ułatwia prawidłową aplikację. Kolor zakrętki odpowiada barwie tuszu. Dobrze oznakowane pudełko ułatwia szybkie wyszukanie odpowiedniego produktu na półkach oraz chroni przed pomyłkami. Dostępny w 5 kolorach, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie odpowiedniego produktu do wymaganego zastosowania.

Zamówienia w naszym sklepie:

Chcąc zamówić pieczątkę firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść. My dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne i wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: sklep@e-pieczatki.pl. Prosimy powołać się na nr zamówienia. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia, które znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia.

Możliwość akceptacji wzoru pieczątki

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, przesyłamy wzór pieczątki, na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie i życzą sobie Państwo pominąć ten krok, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jeżeli są zainteresowani Państwo produktem, który nie widnieje w naszym sklepie, proszę wysłać zapytanie mailem lub drogą telefoniczną, postaramy się pomóc w tej kwestii.

 

Termin realizacji

Termin realizacji do 3 dni roboczych. W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji. colop

Jeśli potrzebujesz materiałów poligraficznych- zapraszam na naszą stronę :http://www.studiopoligrafia.pl