TUSZ do pieczątek COLOP – czarny

9,00  netto

Tusze Colop do pieczątek gumowych i polimerowych. Nasycone kolory sprawiają, że treść jest bardzo czytelna i wyraźna. Optymalna gęstość gwarantuje idealnie równomierne i pełne odbicie.

Kolor tuszu jest bardzo trwały. Dołączony do butelki dozownik ułatwia prawidłową aplikację. Dostępny w 5 kolorach.

Pojemość: 25ml.

 

Opis

TUSZ do pieczątek COLOP – czarny  jest dostępny od ręki.

Chcąc zamówić pieczątkę firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść, a my dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne i wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: sklep@e-pieczatki.pl. Prosimy o powołanie się na numer zamówienia. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia, które znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, praktyką naszej firmy jest przygotowanie oraz przesłanie wzoru pieczątki, wg treści podanej przez Klienta, na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie i życzą sobie Państwo pominąć ten krok, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Termin realizacji do 3 dni roboczych. TUSZ do pieczątek COLOP – czarny  zazwyczaj wysyłamy w następny dzień roboczy.  W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji.