PODUSZKA TUSZUJĄCA COLOP E/40

14,90  netto

Pieczątka Printer firmy Colop wyróżnia się jakością wykonania. Posiada prostą w wymianie poduszkę zastępczą, zapewnia czytelne i wyraziste odbicie.

Poduszka pasuje do automatów: Printer 40 pro

 

Opis

PODUSZKA TUSZUJĄCA COLOP E/40

Oryginalna PODUSZKA TUSZUJĄCA COLOP E/40 do pieczątki samotuszujących, Colop Printer 40 nasączona jest specjalnym tuszem o bardzo wysokiej jakości. Poduszkę w procesie produkcji  wielokrotnie testowaliśmy. Uzyskała certyfikat zgodności z normą ISO 14145-2.  Zapewnia o doskonałej czytelności już od pierwszego odbicia, które pozostaje czytelne na kolejne, długie lata. Poduszka zastępcza dzięki równomiernemu rozprowadzeniu tuszu gwarantuje idealne oraz ostre odbicie. Stosowany tusz jest nietoksyczny, zabezpieczony przed wysychaniem. Wymiana poduszki jest łatwa, a sam proces wymiany nie powoduje zabrudzenia dłoni.

Oferta COLOP Polska

zawiera szeroką gamę poduszek zastępczych. Od szerokiego wyboru poduszek jednokolorowych: niebieskich, czerwonych, zielonych, fioletowych, czarnych oraz blanco, a także wielokolorowych w dowolnej konfiguracji. W ofercie posiadamy również poduszki specjalne przeznaczone do nasączania tuszem szybkoschnącym, a także poduszki zastępcze CIK czyli specjalny rodzaj przystosowany do cięcia ploterem laserowym.

PODUSZKA TUSZUJĄCA COLOP E/30  pasuje do COLOP Printer  40 pro  https://e-pieczatki.pl/?product=pieczatka-colop-printer-40-pro

https://e-pieczatki.pl/?product=pieczatka-colop-printer-40-pro-pastelowy-rozowy

https://e-pieczatki.pl/?product=printer-40-pastelowy-niebieski

https://e-pieczatki.pl/?product=pieczatka-colop-printer-40-pro-pastelowy-zielony

 

Chcąc zamówić pieczątkę

firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść, a my dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne i wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: sklep@e-pieczatki.pl. Proszę powołać się na na nr zamówienia. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia, które znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia przesyłamy wzór pieczątki, wg treści podanej przez Klienta. Przesyłamy ją na podany w  Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Termin realizacji do 3 dni roboczych.

W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji. Jeśli potrzebują Państwo materiałów poligraficznych, to zapraszam na naszą stronę: http://www.studiopoligrafia.pl

Informacje dodatkowe

kolor tuszu

bez tuszu, czarny, czerwony, fioletowy, niebieski, zielony