Pieczątka COLOP PRINTER 30 pro pastelowy niebieski

36,00  netto

Pieczątka COLOP PRINTER 30 pro wyróżnia się jakością wykonania. Posiada prostą w wymianie poduszkę zastępczą, zapewnia czytelne i wyraziste odbicie.

 • wielkość odbicia: 18×47 mm
 • polecana liczba wierszy: 4
 • poduszka zastępcza: E/30
 

Opis

Pieczątka COLOP PRINTER 30 pro pastelowy niebieski

OPIS PRODUKTU – Pieczątka COLOP PRINTER 30 pro pastelowy niebieski to seria pieczątek o wysokiej jakości, które łączą w sobie nowoczesność, intuicyjność i funkcjonalność. Najnowsza wersja wyróżnia się innowacyjnymi i technicznymi szczegółami, które są odpowiedzialne za precyzyjne odbicie i łatwość użytkowania. Ponadto pieczątka dzięki swej dopasowanej wielkości jest mobilna i poręczna a w rezultacie  jej profilowana obudowa jest gwarancją komfortowego użytku. Idealnie wkomponowana zatyczka chroni przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, a dzięki niej dodatkowe odblokowanie pieczątki nie jest wymagane, gdyż jest ona od razu gotowa do użycia po wciśnięciu przycisku ,,Press’’ na zatyczce.

DANE TECHNICZNE Printer Compact 30  PRO

W prezentowanym rozmiarze PIECZATKA Printer Compact30  PRO został wyposażony w zatyczkę w kolorze czarnym, która skutecznie chroni przed zabrudzeniem i uszkodzeniem płytki tekstowej, a dodatkowo sprawia, że pieczątka jest poręczna i z łatwością można ją przenosić w wybrane miejsce. Wraz z przezroczystą podstawą umożliwia precyzyjne stemplowanie. Niezwykle trwała pieczątka, wykonana z tworzyw najwyższej jakości. Technologia antypoślizgowa zapewnia najlepszą przyczepność i brak poślizgu podczas odbicia, dzięki temu jest ono wyraźne i czytelne.  Innowacyjny system blokady ułatwia wymianę poduszki zastępczej, która jest kompatybilna z innymi Printerami i ich starszymi wersjami, a zastosowany w niej tusz jest odporny na światło i ścieranie. Na uwagę zasługuje fakt, że również płytka tekstowa w pozycji blokady ustawia się w wysokości równej obudowie pieczątki. Niewątpliwie usprawnia to  jej naklejenie lub wymianę.  Profilowana obudowa pieczątki z krawędziami dla komfortowego użytku będzie idealnym rozwiązaniem w pracy biurowej. .

Pieczątka COLOP PRINTER 30 pro  – SZCZEGÓŁY

 • Rozmiar odbicia: 47 x 18 mm,
  Polecana liczba wierszy: 5,
  Kolor poduszki: blanco, czarna, czerwona, niebieska, fioletowa, zielona,
  Kolor obudowy DOSTĘPNE KOLORY:

  • W wersji  podstawowej:
   – czarny,
   – czerwony,
   – niebieski,
  • W wersji rozszerzonej:
   – zielony,
   – żółty,
   – pomarańczowy.
  • W wersji neonowej:
   – pomarańczowy,
   – różowy,
   – zielony,
  • W wersji pastelowej                                                                                                                                                                                                                                                                                              –       – pastelowy różowy,
   – pastelowy zielony,
   – pastelowy niebieski,

 

Pieczątka COLOP PRINTER 30 pro-  ZASTOSOWANIE

Stempel imienny, faksymile, firmowy. Idealnie nadaje się na pieczatkę z nazwą firmy, jej adresem oraz numerem  NIP i Regonem.

INFORMACJE DODATKOWE

Symbol poduszki zastępczej: E/30 https://e-pieczatki.pl/?product=poduszka-tuszujaca-colop-e-30

Jeśli mają Państwo dużo materiału do stemplowania to z pewnością ucieszy Was fakt, iż można u nas kupić także dodatkowy tusz do pieczątek:

czarny https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-do-stempli,

czerwony https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-do-stempli-colop-25-ml-czerwony,

niebieski https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-colop-do-pieczatek-25-ml-niebieski,

zielony  https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-colop-do-pieczatek-25-ml-niebieski,

na koniec , fioletowy https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-do-stempli-colop-25-ml-fiolet,

Jak złożyć zamówienie:

Zamawiając pieczątkę firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść, ze względu na nasze doświadczenie możemy sami  dobrać odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które niewątpliwie  pozwalają na czytelne a w rezultacie wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo to prosimy o przesłanie informacji drogą mailową. Nasz adres: studio.poligrafia@wp.pl  Bardzo proszę powołać się na  nr zamówienia. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia, które znajduje się w kolejnym kroku na karcie.

Szczegóły zamówienia:

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, praktyką naszej firmy jest przygotowanie oraz przesłanie wzoru pieczątki. Robimy to według treści podanej przez Klienta, na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie i życzą sobie Państwo pominąć ten krok, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Termin realizacji  zazwyczaj maksymalnie do 3 dni roboczych. W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji.

Jeżeli szukasz materiałów poligraficznych, takich jak : wizytówki, ulotki, foldery ect.  to serdecznie zapraszamy do kontaktu: https://studiopoligrafia.pl/

 

Informacje dodatkowe

kolor tuszu

nienasączony, czarny, czerwony, dwukolorowa, fioletowy, niebieski, pomarańczowy (+5), różowy (+5zł ), turkusowy (+5zł), zielony, żółty (+5)

kolor obudowy

biały (+1,5zł), ciemny zielony (+1,5 zł), czarny, czarny (+1,5 zł), czerwony (+1,5 zł), losowy, neonowy pomarańczowy (+3,5 zł), neonowy różowy (+3,5 zł), neonowy żółty (+3,5 zł), niebieski (+1,5 zł), pastelowy niebieski (+1,5), pastelowy różowy (+1,5), pastelowy zielony (+1,5), pomarańczowy (+1,5 zł), pomarańczowy (1,5 zł), zielony (+1,5 zł), zielony ciemny (+1,5 zł), zielony jasny (+1,5 zł), żółty (+1,5 zł)