Pieczątka WAGRAF b3

27,00 28,50  netto

Pieczątka Wagraf B3 wyróżnia się jakością wykonania. Posiada prostą w wymianie poduszkę zastępczą, zapewnia czytelne i wyraziste odbicie.

Najczęściej używana do pieczątek firmowych.

  • wielkość odbicia: 48×19 mm
  • polecana liczba wierszy: 5
  • poduszka zastępcza: wagraf 3
Wyczyść
SKU: brak Kategoria: Tag:
 

Opis

Informacje o  Twoim zamówieniu

Chcąc zamówić pieczątkę firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść. My dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne i wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: sklep@e-pieczatki.pl. Prosimy powołać się na nr zamówienia . Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia, które znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia.

Akceptacji wzoru pieczątki

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, przesyłamy wzór pieczątki, na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie i życzą sobie Państwo pominąć ten krok, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

 

 

Dodatkowe informacje

kolor tuszu

czarny, czerwony, niebieski, zielony

kolor obudowy

ciemny zielony (+1,5 zł), czarny (+1,5 zł), czerwony (+1,5 zł), losowy, niebieski (+1,5 zł), pomarańczowy (+1,5 zł), zielony jasny (+1,5 zł), żółty (+1,5 zł)