COLOP Mini Datownik S160

34,90  netto

Datownik S160 firmy Colop wyróżnia się jakością wykonania. Posiada prostą w wymianie poduszkę zastępczą, zapewnia czytelne i wyraziste odbicie.

Daje możliwość wpisania tekstu powyżej linii daty.

  • wielkość odbiciai: 10×25 mm
  • ilość linii: 1+linia daty
  • poduszka zastępcza: E/12
Wyczyść
SKU: brak Kategorie: ,
 

Opis

Informacje o  Twoim zamówieniu

Chcąc zamówić pieczątkę firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść. My dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne i wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: sklep@e-pieczatki.pl. Prosimy powołać się na nr zamówienia . Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia, które znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia.

Możliwość akceptacji wozru pieczątki

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, przesyłamy wzór pieczątki, na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie i życzą sobie Państwo pominąć ten krok, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Dodatkowe informacje

kolor tuszu

czarny, czerwony, niebieski