COLOP Mini Datownik S120/P

62,00  netto

COLOP Mini Datownik S120/P wyróżnia się jakością wykonania. Posiada prostą w wymianie poduszkę zastępczą, zapewnia czytelne i wyraziste odbicie.

Umożliwia po lewej stronie wstawienie tekstu a po prawej stronie znajduje się linia daty.

  • wielkość odbiciai: 10×25 mm
  • ilość linii: 1+linia daty
  • poduszka zastępcza: E/12
 

Opis

 COLOP Mini Datownik S120/P

COLOP Mini Datownik S120/P  został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów co sprawia, że  użytkowanie jest niezawodne i wygodnego.

DANE TECHNICZNE

Produkt łączy datownik z treścią a mocna konstrukcja gwarantuje wysoką jakość i trwałość produktu. Data występuje w wersji polskiej a także cyfrowej. Taśma datownika zawiera 12 roczników. Oprócz cyfr, na taśmach znajdują się także puste pole oraz myślnik. W standardzie zatyczka chroniąca przed zabrudzeniem.

OPIS PRODUKTU

Lekki, poręczny datownik samotuszujący serii Mini. Wykonany został z trwałego, mocnego tworzywa ABS o wysokiej jakości. Jego charakterystyczna mała i lekka obudowa zapewnia wysoki komfort użytkowania.

DANE TECHNICZNE

Datownik S120/P charakteryzuje poręczna forma i lekka obudowa. Format daty dostępny jest w wariancie polskim. Data znajduje się po prawej stronie, a po lewej jest miejsce na treść. Datownik charakteryzuje się prostym systemem wymiany poduszki, co w rezultacie wpływa na wygodę obsługi.

 COLOP Mini Datownik S120/P  SZCZEGÓŁY 

  • Wysokość daty: 4 mm,
  • Rozmiar odbicia: 10 x 25 mm,
  • Polecana liczba wierszy: 2,
  • Format daty: polski (wygląd zobacz w galerii),
  • Kolor poduszki: blanco, czarna, czerwona, fioletowa, niebieska, specjalna, zielona.
  • Kolor obudowy: czarny.

ZASTOSOWANIE

Datowniki serii Mini doskonale sprawdzą się w każdym biurze, magazynie, kasie, dziale kontroli jakości, placówce pocztowej czy instytucji państwowej.

DOSTĘPNE KOLORY

  • czarny

INFORMACJE DODATKOWE

Symbol poduszki zastępczej: E/12 oraz poduszka E/12/2 Blanco Nienasączona dla jedno i dwukolorowych odbić. https://e-pieczatki.pl/?product=poduszka-tuszujaca-colop-e-12

Istnieje możliwość zamówienia poduszki specjalnej E/12. Pozwala ona na wykorzystanie specjalistycznych tuszów przeznaczonych do znakowania nietypowych powierzchni (np. plastiku, opakowań na żywność, kosmetyki a także elementów na liniach produkcyjnych, itp.).

W ofercie dostępna jest usługa przerobienia płytki z lewej na prawą stronę.

Chcąc zamówić pieczątkę

firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść, a my dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne i wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: sklep@e-pieczatki.pl. Proszę powołać się  na nr zamówienia. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia.  Znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, przygotowujemy oraz przesyłamy wzór pieczątki, wg treści podanej przez Klienta. Przesyłamy ją  na wskazany w Zamówieniu adres e-mail aby można go  zaakceptować lub nanieś poprawki. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Ten produkt jest dostępny od ręki.

Standardowy czas wyrobienia  pieczątki  maksymalnie do 3 dni roboczych. W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji.

Jeśli potrzebują Państwo materiałów poligraficznych to zapraszam na naszą stronę: http://www.studiopoligrafia.pl

 

Informacje dodatkowe

kolor tuszu

czarny, czerwony, niebieski