COLOP Mini Datownik S160

45,00  netto

COLOP Mini Datownik S160  wyróżnia się jakością wykonania. Posiada prostą w wymianie poduszkę zastępczą, zapewnia czytelne i wyraziste odbicie.

Daje możliwość wpisania tekstu powyżej linii daty.

  • wielkość odbiciai: 10×25 mm
  • ilość linii: 1+linia daty
  • poduszka zastępcza: E/10
 

Opis

COLOP Mini Datownik S160

Lekki, poręczny COLOP Mini Datownik S160 wykonany został z trwałego, mocnego tworzywa o wysokiej jakości. Jego charakterystyczna mała i lekka obudowa zapewnia wysoki komfort użytkowania. Często wykorzystywany do pieczątek hasłowych, takich jak : wpłynęło, zaksięgowano, zapłacono gotówką, wyszło lub zapłacono.

DANE TECHNICZNE

COLOP Mini Datownik S160 charakteryzuje poręczna forma i lekka obudowa. Format daty dostępny jest w wariancie polskim, cyfrowym oraz ISO. Datownik charakteryzuje się prostym systemem wymiany poduszki, co dodatkowo wpływa na wygodę obsługi.

 COLOP Mini Datownik S160 – SZCZEGÓŁY

  • Wysokość daty: 4 mm,
  • Wielkość odbicia: 25 x 5 mm,
  • Polecana liczba wierszy: 2,
  • Format daty: polski, cyfrowy, ISO
  • Kolor poduszki: blanco, czarna, czerwona, fioletowa, niebieska, zielona.
  • Kolor obudowy: czarny.

ZASTOSOWANIE

Datowniki serii Mini doskonale sprawdzą się w każdym biurze, magazynie, kasie, placówce pocztowej, dziale kontroli jakości, czy w instytucjach państwowych. Idealna gdy potrzebujesz krótkiego tekstu i daty  np.:

data pakowania

10. 12. 2024           lub

zapłacono gotówką

19.19.2024

 

 

DOSTĘPNE KOLORY

-czarny

INFORMACJE DODATKOWE

Symbol poduszki zastępczej do COLOP Mini Datownik S160 : E/10 oraz poduszka  https://e-pieczatki.pl/?product=poduszka-tuszujaca-colop-e-10

Jeśli istnieje taka potrzeba, można także kupić tusze uzupełniające

czarny https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-do-stempli,

czerwony https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-do-stempli-colop-25-ml-czerwony,

niebieski https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-colop-do-pieczatek-25-ml-niebieski,

zielony  https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-colop-do-pieczatek-25-ml-niebieski,

i na koniec , fioletowy https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-do-stempli-colop-25-ml-fiolet,

Jak złożyć zamówienie:

Chcąc zamówić pieczątkę

firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść, a my dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne i wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: sklep@e-pieczatki.pl. Proszę powołać się  na nr zamówienia. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia.  Znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, przygotowujemy oraz przesyłamy wzór pieczątki, wg treści podanej przez Klienta. Przesyłamy ją  na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Standardowy czas wyrobienia  pieczątki  maksymalnie do 3 dni roboczych. W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji.

Jeśli potrzebują Państwo materiałów poligraficznych to zapraszam na naszą stronę: http://www.studiopoligrafia.pl

Informacje dodatkowe

kolor tuszu

czarny, czerwony, niebieski