Hasłowa pieczątka COLOP PRINTER S220/W

55,70  netto

Hasłowa pieczątka COLOP PRINTER S220/W wyróżnia się jakością wykonania. Posiada prostą w wymianie poduszkę zastępczą, zapewnia czytelne i wyraziste odbicie.

Dostępne są hasła: ANULOWANO, PILNE, DRUK, POLECONY, PRIORYTET, POUFNE, GOTÓWKA, PRZELEW, KOPIA, WPŁYNĘŁO, ORYGINAŁ, ZAPŁACONO GOTÓWKĄ.

  • wysokość daty: 4 mm
  • poduszka zastępcza: E/200
 

Opis

Hasłowa pieczątka COLOP PRINTER S220/W

Hasłowa pieczątka COLOP PRINTER S220/W został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów dlatego użytkowanie jest niezawodne i wygodne.

DANE TECHNICZNE

Automaty te są mniejsze i poręczniejsze od innych oferowanych na rynku ponieważ ich kształt jest opływowy . Doskonale zaprojektowana rączka gwarantuje wygodna i lekką pracę automatem. Okno kartki indeksującej pozwala na zamieszczenie na niej całej treści odbicia. Obudowa automatu wyposażona jest w stopki antypoślizgowe, które przeciwdziałają przesuwaniu się automatu podczas stemplowania. Do wszystkich modeli potrzebna tylko jedna wielkość poduszki zastępczej. Dostępne są hasła: ANULOWANO, PILNE, DRUK, POLECONY, PRIORYTET, POUFNE, GOTÓWKA, PRZELEW, KOPIA, WPŁYNĘŁO, ORYGINAŁ, ZAPŁACONO GOTÓWKĄ.

Hasłowa pieczątka COLOP PRINTER S220/W SZCZEGÓŁY 

  • kolor obudowy- niebieski
  • Wysokość czcionki: 4 mm,

ZASTOSOWANIE

Numerator z treścią znajdzie zastosowanie w biurach, magazynach, działach płatności, kontroli jakości. Pieczątka jest dobrze dopasowana do takich treści, jak: zatwierdzono, sprawdzono, zapłacono, itp.

INFORMACJE DODATKOWE

Symbol poduszki zastępczej: E/200  https://e-pieczatki.pl/?product=poduszka-tuszujaca-colop-e-200

Chcąc zamówić pieczątkę

firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść, a my dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne i wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: sklep@e-pieczatki.pl. Proszę powołać się  na nr zamówienia. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia.  Znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, przygotowujemy oraz przesyłamy wzór pieczątki, wg treści podanej przez Klienta. Przesyłamy ją  na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Ten produkt dostępny jest w ciągu 3 dni roboczych.

Standardowy czas wyrobienia  pieczątki  maksymalnie do 3 dni roboczych. W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji.

Jeśli potrzebują Państwo materiałów poligraficznych to zapraszam na naszą stronę: http://www.studiopoligrafia.pl

 

 

Informacje dodatkowe

kolor tuszu

czarny, czerwony, niebieski