Pieczątka COLOP PRINTER S200

62,00  netto

Pieczątka Printer firmy Colop wyróżnia się jakością wykonania. Posiada prostą w wymianie poduszkę zastępczą, zapewnia czytelne i wyraziste odbicie.

  • wielkość odbicia: 24×45
  • ilość linii: 7
  • poduszka zastępcza: E/200
SKU: Brak danych Kategoria:
 

Opis

Pieczątka COLOP PRINTER S200

OPIS PRODUKTU – Pieczątka COLOP PRINTER S200   to prostokątna pieczątka, która została wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów. Godne uwagi jest doskonała konstrukcja i opływowy kształt  co w rezultacie  gwarantują komfortową obsługę pieczątki.

DANE TECHNICZNE

Mocna konstrukcja gwarantuje wysoką jakość co niewątpliwie zwiększa trwałość produktu. Obudowa dostępna jest w trzech różnych kolorach obudowy: czarnej, niebieskiej oraz czerwonej. Podstawa pieczątki jest otwarta, co pozwoli z pewnością wypozycjonować stempel tak, aby wykonać odbicie we właściwym miejscu. Do podstawy zamontowane są stopki antypoślizgowe, które zapobiegają przesuwaniu się pieczątki podczas stemplowania. Duża powierzchnia pozwala dodać do treści odbicia projekt graficzny.

SZCZEGÓŁY

Pieczątka COLOP PRINTER S200– ZASTOSOWANIE 

Może zostać wykorzystana w działach księgowości, kontroli jakości, magazynie, a także jako pieczątka firmowa.

DOSTĘPNE KOLORY tuszu

  • Czarny,
  • Czerwony,
  • Niebieski.

INFORMACJE DODATKOWE

Symbol poduszki zastępczej: E/200  https://e-pieczatki.pl/?product=poduszka-tuszujaca-colop-e-200

czarny https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-do-stempli,

czerwony https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-do-stempli-colop-25-ml-czerwony,

niebieski https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-colop-do-pieczatek-25-ml-niebieski,

zielony  https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-colop-do-pieczatek-25-ml-niebieski,

i na koniec , fioletowy https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-do-stempli-colop-25-ml-fiolet,

Zamawiając pieczątkę firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść, podczas gdy my dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne a w rezultacie wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: studio.poligrafia@wp.pl. bardzo proszę powołać się na na nr zamówienia. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia, które znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, praktyką naszej firmy jest przygotowanie oraz przesłanie wzoru pieczątki, wg treści podanej przez Klienta, na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie i życzą sobie Państwo pominąć ten krok, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Termin realizacji do 3 dni roboczych. W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji.

Jeżeli szukasz materiałów poligraficznych, takich jak : wizytówki, ulotki, foldery ect.  to serdecznie zapraszamy do kontaktu: https://studiopoligrafia.pl/

 

Informacje dodatkowe

kolor tuszu

czarny, czerwony, niebieski