Datownik COLOP Printer R24

79,00  netto

Datownik COLOP Printer R24  wyróżnia się jakością wykonania. Posiada prostą w wymianie poduszkę zastępczą, zapewnia czytelne i wyraziste odbicie. Jest to mała pieczątka z datą cyfrową lub polską. Posiada miejsce na krótki tekst.

  • wielkość odbicia: ø24 mm
  • polecana liczba wierszy: 1+linia daty
  • poduszka zastępcza: E/R24
 

Opis

Datownik COLOP Printer R24

Okrągły Datownik COLOP Printer R24 został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów, dla niezawodnego, regularnego i wygodnego użytkowania.

DANE TECHNICZNE

Produkt łączy datownik z treścią. Mocna konstrukcja gwarantuje wysoką jakość i trwałość produktu. Data występuje w wersji polskiej, cyfrowej. Taśma datownika zawiera 12 roczników. Oprócz cyfr, na taśmach znajdują się także puste pole oraz myślnik. W standardzie zatyczka chroniąca przed zabrudzeniem.

Datownik COLOP Printer R24 SZCZEGÓŁY 

  • Wielkość odbicia: średnica 24 mm,
  • Wysokość daty: 4 mm,
  • Format daty: cyfrowy, polski,
  • Liczba wierszy: ,
  • Kolor odbicia: blanco, czarna, czerwona, niebieska,
  • Kolor obudowy: czarny.

ZASTOSOWANIE

Okrągły datownik z treścią znajdzie zastosowanie w biurach, magazynach, działach płatności, kontroli jakości. Pieczątka jest dobrze dopasowana do takich treści, jak: zatwierdzono, sprawdzono, zapłacono, itp.

INFORMACJE DODATKOWE

Symbol poduszki zastępczej: E/R24

Chcąc zamówić pieczątkę

firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść, a my dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne i wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: sklep@e-pieczatki.pl. Proszę powołać się  na nr zamówienia. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia.  Znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, przygotowujemy oraz przesyłamy wzór pieczątki, wg treści podanej przez Klienta. Przesyłamy ją  na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Ten produkt jest dostępny od ręki.

Standardowy czas wyrobienia  pieczątki  maksymalnie do 3 dni roboczych. W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji.

Jeśli potrzebują Państwo materiałów poligraficznych to zapraszam na naszą stronę: http://www.studiopoligrafia.pl

Informacje dodatkowe

kolor tuszu

czarny, czerwony, fioletowy, niebieski