Datownik COLOP Printer O55

98,70  netto

Datownik COLOP Printer O55 jest pieczątką która posiada w centralnej części linię daty a dookoła niej można umieścić treść pieczątki.

 • polecana liczba wierszy: 4+linia daty
 • wielkość odbicia: 35×55 mm
 • poduszka zastępcza: E/O55
 

Opis

Datownik COLOP Printer o55

Owalny Datownik COLOP Printer O55 został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów, dla niezawodnego, regularnego i wygodnego użytkowania.

DANE TECHNICZNE

Produkt łączy datownik z treścią. Mocna konstrukcja gwarantuje wysoką jakość i trwałość produktu. Data występuje w wersji polskiej, cyfrowej. Taśma datownika zawiera 12 roczników. Oprócz cyfr, na taśmach znajdują się także puste pole oraz myślnik. W standardzie zatyczka chroniąca przed zabrudzeniem. Idealny dla grafik i artystycznych treści.

Datownik COLOP Printer O55 SZCZEGÓŁY 

 • SZCZEGÓŁY
  • Wielkość odbicia: 35 x 55 mm,
  • Wysokość daty: 3 mm,
  • Format daty: polski,
  • Liczba wierszy: 4,
  • Kolor odbicia: blanco, czarny, czerwony, fioletowy, niebieski, zielony,
  • Kolor obudowy: czarny.

  ZASTOSOWANIE

  Owalny datownik, dzięki swojemu nietypowemu kształtowi rewelacyjnie prezentuje hasła ostrzegawcze, ale również świetnie sprawdzi się w takich miejscach jak agencje reklamowe, agencje kreatywne, gdzie ciekawy i oryginalny kształt jest pożądany.

  INFORMACJE DODATKOWE

  Symbol poduszki zastępczej: E/O55

 

Chcąc zamówić pieczątkę

firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść, a my dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne i wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: studio.poligrafia@wp.pl. Proszę powołać się  na nr zamówienia. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia.  Znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, przygotowujemy oraz przesyłamy wzór pieczątki, wg treści podanej przez Klienta. Przesyłamy ją  na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Ten produkt jest dostępny od ręki.

Standardowy czas wyrobienia  pieczątki  maksymalnie do 3 dni roboczych. W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji.

Jeśli potrzebują Państwo materiałów poligraficznych to zapraszam na naszą stronę: http://www.studiopoligrafia.pl

Informacje dodatkowe

kolor tuszu

czarny, czerwony, fioletowy, niebieski