Tusz Coloris 1013 dla dzieci

44,80  netto

Tusz Coloris 1013 dla dzieci

do znakowania wielu powierzchni, m.in.: papierowych czy kartonowych. Jest Nietoksyczny. Łatwo sprać go z ubrań. Tusz Coloris 1013 może być wspaniałym prezentem dla dziecka

 

Opis

Tusz Coloris 1013 dla dzieci 

jest zgodny z normą europejską EN 71/3 co oznacza że jest bezpieczny dla dzieci i brak toksycznych składników.
Tusz Coloris 1013 dla dzieci nadaje się do wielu powierzchni, m.in.: papierowych czy kartonowych. Łatwo sprać go z ubrań.

Tusz Coloris 1013 dla dziec – kolorystyka : 

występuje w kolorach: czarny, czerwony, niebieski, zielony, pomarańczowy a także zółty

Tusz Coloris 1013 dla dziec – pojemność:

50 ml i 1 l  ( co sprawia, że wystarcza na długo)

Przeznaczenie:

Wszystkie papierowe jak również kartonowe powierzchnie tj. papier, karton, papierowe serwetki czy inne papierowe przedmioty. Tusz ten idealnie sprawdzi się także przy stemplach dla dzieci.
Poduszka: filcowa
rodzaj: pieczątka gumowa
czas schnięcia: 30 s.
rozpuszczalnik: 430 Coloris
Ten półprzezroczysty tusz zgodny jest z normą europejską EN 71/3 potwierdzającą przede wszystkim bezpieczeństwo i brak toksycznych składników w farbach do zabawek dla dzieci.

Tusz Coloris 1013 dla dziec – właściwości

Tusz na bazie wody bezsprzecznie zapewnia dobre krycie oraz szybko się wchłania na powierzchni absorbującej. Użyte wysokiej jakości barwniki nie pozostawiają trwałych śladów na tkaninach.

Zastosowanie

Tusz 1013 polecany jest do wszystkich papierowych a także kartonowych powierzchni tj. papier, karton, papierowe serwetki czy inne papierowe przedmioty. Tusz ten idealnie sprawdzi się także przy stemplach dla dzieci. 1013 nie jest zalecany do stosowania na papierze powlekanym jak np. papier kredowy, ponieważ może się rozmazywać na śliskich powierzchniach.  (z niektórymi pokryciami może także być używany po wcześniejszym przetestowaniu).

Tusz Coloris 1013 dla dzieci – pawidłowe użytkowanie

Przed rozpoczęciem pracy z tuszem Coloris 1013, należy nasączyć poduszkę. W tym celu nakładamy równomiernie odpowiednią ilość tuszu (wg tabeli nr 1 – zawierającej polecaną ilość tuszy do konkretnej poduszki) i rozprowadzamy ją po powierzchni to sprawia, że  wchłonięciu tuszu poduszka gotowa jest do użycia.

Po zakończeniu stemplowania należy wyciągnąć poduszkę z automatu i zamknąć pokrywkę odcinając dopływ powietrza. W przypadku wyschnięcia tuszu na powierzchni poduszki należy użyć nowej.

Lepkość

Wysoce lepki ~ 15s (wg 4mm kubka Forda)

Rodzaj płytki tekstowej

Odpowiedni dla płytek wykonanych z gumy do grawerowania laserem niemniej z pewnością można używać je do każdej dziecięcej pieczątki.

Zalecany nośnik tuszu

Poduszka specjalna do automatu samotuszującego COLOP lub poduszka serii Micro blanco, serii Macro blanco, Mark II blanco oraz R95 i R125 do stempli ręcznych.

Opakowanie

Możliwość zakupienia pojedynczych buteleczek 50 ml a także w opakowaniu zbiorczym 6 szt.

Jeśli potrzebują Państwo produktów poligraficznych – zapraszam na naszą stronę: http://www.studiopoligrafia.pl

Informacje dodatkowe

kolor tuszu

czarny, czerwony, niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy