TRODAT 5203 PROFESSIONAL LINE

104,40  netto

TRODAT 5203 PROFESSIONAL LINE wyróżnia się jakością wykonania. Posiada prostą w wymianie poduszkę zastępczą, zapewnia czytelne i wyraziste odbicie.

  • wielkość odbicia: 48×28 mm
  • ilość linii: 8
  • poduszka zastępcza: 6/53
SKU: Brak danych Kategoria:
 

Opis

TRODAT 5203 PROFESSIONAL LINE

TRODAT 5203 PROFESSIONAL LINE to  najbardziej wytrzymała pieczątka biurowa, stworzona do intensywnego użytkowania.

Rozmiar płytki tekstowej: 48 x 28 mm.

Posiada obudowę ze stali nierdzewnej, a jednocześnie bardzo lekką konstrukcję. Dodatkowo ma elementy amortyzujące drgania, wibracje.

Odpowiednio przygotowana główka powoduje przyjazne użytkowanie, a stopki antypoślizgowe – powodują, że pieczątka nie ślizga się podczas stemplowania.

Obudowa SLIM – sprawia, że zmiana daty nie sprawia trudności.

Czysta i prosta wymiana wkładki tuszującej – uchwyt na wkładce oraz blokada pieczątki sprawiają, że wymiana wkładki tuszującej jest czysta i prosta.

Duże okienko indeksowe – widoczne pełne odbicie + dodatkowa linia na personalizację.

TRODAT 5203 PROFESSIONAL LINEjest  przyjazna dla środowiska w standardzie.

Kompatybilne wkładki z poprzednim modelem.

Posiada taśmę do przyklejenia płytki tekstowej. Na płytce są zaznaczone linie siatki – ułatwiają wklejenie tekstu, a napis “UP” pokazuje, w którą stronę prawidłowo wkleić płytkę.

Wzór odbicia TRODAT 5203 PROFESSIONAL LINE

w pieczątce graficy wykonują indywidualnie dla Państwa. Gwarantujemy profesjonalną usługę i najwyższą jakość produktów. Zaletą każdego z modeli dostępnych w naszym sklepie online jest niezwykle estetyczna obudowa, która bardzo elegancko prezentuje się w każdym biurze. Na rynku jesteśmy od 1994r. i  dlatego możemy poszczycić się sporym doświadczeniem. Polecamy nasze duże modele księgowe a także malutkie imienne oraz najpopularniejsze firmowe. Usługę wykonujemy starannie i sumiennie. W ofercie mamy również datowniki, numeratory, doskonałe tusze i gumki.

Chcąc zamówić

pieczątkę firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść, a my dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne i wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: studio.poligrafia@wp.pl Proszę  powołać się na na nr zamówienia. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia, które znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia.

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, praktyką naszej firmy jest przygotowanie oraz przesłanie wzoru pieczątki.  Treści do Pieczątki Trodat 5203 proszę podać na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie i życzą sobie Państwo pominąć ten krok, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Termin realizacji

do 3 dni roboczych. W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji.

 

Jeśli potrzebują Państwo materiałów poligraficznych lub reklamowych to zapraszamy na naszą stronę internetową :http://www.studiopoligrafia.pl

Informacje dodatkowe

kolor tuszu

czarny

kolor tuszu

czerwony