PODUSZKA TUSZUJĄCA Trodat Printer 4911

13,00  netto

PODUSZKA TUSZUJĄCA Trodat Printer 4810 jest produktem dostępnym na poczekaniu.

Pieczątka  Trodat Printer 4810 wyróżnia się jakością wykonania. Posiada prostą w wymianie poduszkę zastępczą, zapewnia czytelne i wyraziste odbicie.

Poduszka ta pasuje do automatu: PODUSZKA TUSZUJĄCA Trodat Printer 4910, 4810, 4836  .

 

Opis

PODUSZKA TUSZUJĄCA Trodat Printer 4911

nasączona specjalnym tuszem o bardzo wysokiej jakości. PODUSZKA TUSZUJĄCA Trodat Printer 4911 w procesie produkcji jest wielokrotnie testowana. Zapewnia o doskonałej czytelności już od pierwszego odbicia, które pozostaje czytelne na kolejne, długie lata. Poduszka zastępcza dzięki równomiernemu rozprowadzeniu tuszu gwarantuje idealne oraz ostre odbicie. Stosowany tusz jest nietoksyczny, zabezpieczony przed wysychaniem. Wymiana poduszki jest łatwa, a sam proces wymiany nie powoduje zabrudzenia dłoni.

Oferta Trodat

zawiera szeroką gamę poduszek zastępczych. Od szerokiego wyboru poduszek jednokolorowych: niebieskich, czerwonych, zielonych, fioletowych, czarnych oraz blanco, a także wielokolorowych w dowolnej konfiguracji. W ofercie posiadamy również poduszki specjalne przeznaczone do nasączania tuszem szybkoschnącym, a także poduszki zastępcze CIK czyli specjalny rodzaj przystosowany do cięcia ploterem laserowym.

PODUSZKA TUSZUJĄCA Trodat Printer 4911

pasuje do następujących rodzajów pieczątek: Printer 4911: https://e-pieczatki.pl/?product=pieczatka-trodat-printy-4911

4810, 4836

Chcąc zamówić pieczątkę

firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść, a my dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne i wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: sklep@e-pieczatki.pl. Proszę powołać się  na nr zamówienia. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia.  Znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, przygotowujemy oraz przesyłamy wzór pieczątki, wg treści podanej przez Klienta. Przesyłamy ją  na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Ten produkt jest dostępny od ręki.

Standardowy czas wyrobienia  pieczątki  maksymalnie do 3 dni roboczych. W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji.

Jeśli potrzebują Państwo materiałów poligraficznych to zapraszam na naszą stronę: http://www.studiopoligrafia.pl

 

Informacje dodatkowe

kolor tuszu

czarny, czerwony, fioletowy, niebieski, zielony