Pieczątka WAGRAF b4

32,00 33,50  netto

Wagraf B4 wyróżnia się jakością wykonania. Posiada prostą w wymianie poduszkę zastępczą, zapewnia czytelne i wyraziste odbicie.

  • wielkość odbicia: 59×25 mm
  • polecana liczba wierszy: 6
  • poduszka zastępcza: wagraf 4
Wyczyść
SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
 

Opis

Pieczątka WAGRAF b4

OPIS PRODUKTU – Pieczątka WAGRAF b4 jest produktem polskim a godny uwagi jest fakt, iż jest to jedna z pierwszych marek na rynku.

DANE TECHNICZNE

Automatyczna Pieczątka WAGRAF b4 to model idealny dla wszystkich osób, które potrzebują kompaktowej, a jednocześnie mieszczącej wszystkie najważniejsze dane, pieczątki. Rozmiary tego automatu jest spory, dlatego pomieści wszystkie najważniejsze informacje, takie jak adres, mail telefon, NIP czy Regon. Można na niej umieścić także logo firmy. Jest to pieczątka biurowa, pieczątka księgowa – ułatwiające codzienną pracę i pozwalające na automatyzację wykonywanych obowiązków.

Przykładowe wzory odbić to: sprawdzono pod względem merytorycznym/formalnym/rachunkowym, wpłynęło dnia, zatwierdzono. Idealnie sprawdzi się w księgowości.

SZCZEGÓŁY

  • Format pieczątki: 59×25 mm,
  • Kolory odbijanej treści: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy,
  • Kolory obudowy: czarny, czerwony, niebieski, zielony, pomarańczowy, żółty, grafitowy, szary a także pistacjowy

Pieczątka WAGRAF b4-  ZASTOSOWANIE

Pieczątka z danymi firmy, faksymile, firmowa.

INFORMACJE DODATKOWE

Symbol poduszki zastępczej b4   https://e-pieczatki.pl/?product=poduszka-tuszujaca-wagraf-b4

Jeśli istnieje taka potrzeba, można także kupić tusze uzupełniające

czarny https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-do-stempli,

czerwony https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-do-stempli-colop-25-ml-czerwony,

niebieski https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-colop-do-pieczatek-25-ml-niebieski,

zielony  https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-colop-do-pieczatek-25-ml-niebieski,

i na koniec , fioletowy https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-do-stempli-colop-25-ml-fiolet,

Jak złożyć zamówienie:

Zamawiając pieczątkę firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść, podczas gdy my dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne a w rezultacie wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: sklep@e-pieczatki.pl. Bardzo proszę powołać się na na nr zamówienia. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia, które znajduje się w kolejnym kroku na karcie.

Szczegóły zamówienia:

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, praktyką naszej firmy jest przygotowanie oraz przesłanie wzoru pieczątki, wg treści podanej przez Klienta, na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie i życzą sobie Państwo pominąć ten krok, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Termin realizacji  zazwyczaj maksymalnie do 3 dni roboczych. W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji.

Jeżeli szukasz materiałów poligraficznych, takich jak : wizytówki, ulotki, foldery ect.  to serdecznie zapraszamy do kontaktu: https://studiopoligrafia.pl/

 

Informacje dodatkowe

kolor tuszu

czarny, czerwony, niebieski, zielony

kolor obudowy

czarny (+1,5 zł), czerwony (+1,5 zł), losowy, niebieski (+1,5 zł), pomarańczowy (+1,5 zł), zielony ciemny (+1,5 zł), zielony jasny (+1,5 zł), żółty (+1,5 zł)

Może spodoba się również…