Pieczątka WAGRAF b2

27,80 29,70  netto

Pieczątka  Wagraf B2 wyróżnia się jakością wykonania. Posiada prostą w wymianie poduszkę zastępczą, zapewnia czytelne i wyraziste odbicie.

Jest mała, prostokątna i często stosowaną do pieczątek imiennych.

  • wielkość odbicia: 39×15 mm
  • polecana liczba wierszy: 3
  • poduszka zastępcza: wagraf 2
 

Opis

Pieczątka WAGRAF b2

OPIS PRODUKTU – Pieczątka WAGRAF b2 jest produktem polskim a godny uwagi jest fakt, iż jest to jedna z pierwszych marek na rynku.

DANE TECHNICZNE

Automat Wagraf WAGRAF b2 to model idealny dla wszystkich osób, które potrzebują kompaktowej, a jednocześnie mieszczącej wszystkie najważniejsze dane, pieczątki. Rozmiary tego produktu są niewielkie, dlatego pieczątka jest wygodna w użyciu i bez problemu można zabrać ją np. na biznesowe spotkania.

SZCZEGÓŁY

  • Format pieczątki: 39x 15 mm,
  • Kolory odbijanej treści: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy,
  • Kolory obudowy: czarny, czerwony, niebieski, zielony, pomarańczowy, żółty, grafitowy, szary a także pistacjowy

Pieczątka WAGRAF b2-  ZASTOSOWANIE

Pieczątka imienna, faksymile, firmowa.

INFORMACJE DODATKOWE

Symbol poduszki zastępczej b2 : https://e-pieczatki.pl/?product=poduszka-tuszujaca-wagraf-b2

Jeśli istnieje taka potrzeba, można także kupić tusze uzupełniające

czarny https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-do-stempli,

czerwony https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-do-stempli-colop-25-ml-czerwony,

niebieski https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-colop-do-pieczatek-25-ml-niebieski,

zielony  https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-colop-do-pieczatek-25-ml-niebieski,

i na koniec , fioletowy https://e-pieczatki.pl/?product=tusz-do-stempli-colop-25-ml-fiolet,

Jak złożyć zamówienie:

Zamawiając pieczątkę firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść, podczas gdy my dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne a w rezultacie wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: studio.poligrafia@wp.pl  Bardzo proszę powołać się na na nr zamówienia. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia, które znajduje się w kolejnym kroku na karcie.

Szczegóły zamówienia:

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, praktyką naszej firmy jest przygotowanie oraz przesłanie wzoru pieczątki, wg treści podanej przez Klienta, na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie i życzą sobie Państwo pominąć ten krok, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Termin realizacji  zazwyczaj maksymalnie do 3 dni roboczych. W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji.

Jeżeli szukasz materiałów poligraficznych, takich jak : wizytówki, ulotki, foldery ect.  to serdecznie zapraszamy do kontaktu: https://studiopoligrafia.pl/

 

Informacje dodatkowe

kolor tuszu

czarny, czerwony, niebieski, zielony

kolor obudowy

czarny (+1,5 zł), czerwony (+1,5 zł), losowy, niebieski (+1,5 zł), zielony ciemny (+1,5 zł), zielony jasny (+1,5 zł), żółty (+1,5 zł)