Pieczątka TRODAT 4912

45,40 47,30  netto

Pieczątka Trodat wyróżnia się jakością wykonania. Posiada prostą w wymianie poduszkę zastępczą, zapewnia czytelne i wyraziste odbicie.

  • wielkość odbicia: 47x18mm
  • polecana liczba wierszy: 5
  • poduszka zastępcza: trodat 4912
SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
 

Opis

Pieczątka TRODAT 4912

  • Wymiary odbicia: 47×18 mm (max 5 linii tekstu),
  • bardzo elegancka i wygodna w użyciu,
  • posiada okienko pozycyjne – dzięki przejrzystej obudowie widzisz gdzie stemplujesz,
  • rewolucyjny system wymiany wkładki – wygodne uchwyty pozwalają utrzymać czyste ręce przy wymianie,
  • wytrzymałość do 100 000 odbić,
  • wyprodukowana w 65% z materiałów odzyskanych oraz ze zmniejszoną emisją CO2 w procesie produkcji.

Wzór odbicia

w pieczątce Trodat 4912  graficy wykonują indywidualnie dla Państwa. Gwarantujemy profesjonalną usługę i najwyższą jakość produktów. Zaletą każdego z modeli dostępnych w naszym sklepie online jest niezwykle estetyczna obudowa, która bardzo elegancko prezentuje się w każdym biurze. Na rynku jesteśmy od 1994r. i  dlatego możemy poszczycić się sporym doświadczeniem. Polecamy nasze duże modele księgowe a także malutkie imienne oraz najpopularniejsze firmowe. Usługę wykonujemy starannie i sumiennie. W ofercie mamy również datowniki, numeratory, doskonałe tusze i gumki.

Chcąc zamówić

pieczątkę firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść, a my dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne i wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: sklep@e-pieczatki.pl. Proszę  powołać się na na nr zamówienia. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia, które znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia.

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, praktyką naszej firmy jest przygotowanie oraz przesłanie wzoru pieczątki.  Treści do Pieczątki Trodat 4912 proszę podać na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie i życzą sobie Państwo pominąć ten krok, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Termin realizacji

do 3 dni roboczych. W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji.

 

Jeśli potrzebują Państwo materiałów poligraficznych lub reklamowych to zapraszamy na naszą stronę internetową :http://www.studiopoligrafia.pl

 

Informacje dodatkowe

kolor tuszu

czarny, czerwony, niebieski, zielony

kolor obudowy

biały (+1,5zł), czarny (+1,5 zł), czerwony (+1,5 zł), losowy, niebieski (+1,5 zł), zielony (+1,5 zł)