Datownik COLOP PRINTER S260

69,60  netto

Datownik COLOP PRINTER S260 wyróżnia się jakością wykonania. Posiada prostą w wymianie poduszkę zastępczą, zapewnia czytelne i wyraziste odbicie.

 

Opis

Datownik COLOP PRINTER S260

Datownik COLOP PRINTER S260 został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów, dla niezawodnego, regularnego i wygodnego użytkowania.

DANE TECHNICZNE

Datownik z płytką tekstową. Opływowy kształt oraz budowa sprawiają iż automaty te są mniejsze i poręczniejsze od innych oferowanych na rynku. Doskonale zaprojektowana rączka gwarantuje wygodna i lekką pracę automatem. Okno kartki indeksującej pozwala na zamieszczenie na niej całej treści odbicia. Obudowa automatu wyposażona jest w stopki antypoślizogowe, które przeciwdziałają przesuwaniu się automatu podczas stemplowania. Do wszystkich modeli potrzebna tylko jedna wielkość poduszki zastępczej.

Datownik COLOP PRINTER S260 SZCZEGÓŁY 

  • Wielkość odbicia:24×45 mm
  • Wysokość daty: 4 mm,
  • Liczba wierszy: 3,
  • Kolor odbicia: blanco, czarna, czerwona, niebieska,
  • Kolor obudowy: czarny.

ZASTOSOWANIE

Datownik z treścią znajdzie zastosowanie w biurach, magazynach, działach płatności, kontroli jakości. Pieczątka jest dobrze dopasowana do takich treści, jak: zatwierdzono, sprawdzono, zapłacono, itp.

INFORMACJE DODATKOWE

Symbol poduszki zastępczej: E/200 https://e-pieczatki.pl/?product=poduszka-tuszujaca-colop-e-200

Chcąc zamówić pieczątkę

firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść, a my dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne i wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: sklep@e-pieczatki.pl. Proszę powołać się  na nr zamówienia. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia.  Znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, przygotowujemy oraz przesyłamy wzór pieczątki, wg treści podanej przez Klienta. Przesyłamy ją  na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Ten produkt dostępny jest w ciągu 3 dni roboczych.

Standardowy czas wyrobienia  pieczątki  maksymalnie do 3 dni roboczych. W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji.

Jeśli potrzebują Państwo materiałów poligraficznych to zapraszam na naszą stronę: http://www.studiopoligrafia.pl

 

Informacje dodatkowe

kolor tuszu

czarny, czerwony, niebieski

Może spodoba się również…