Pieczątka COLOP Printer 60 Datownik L/R

112,20  netto

Datownik Printer 60 firmy Colop wyróżnia się jakością wykonania. Posiada prostą w wymianie poduszkę zastępczą, zapewnia czytelne i wyraziste odbicie.

W zależności od tego, po której stronie pieczątki chcemy mieć datę wybieramy:

Printer 60 R- posiada datownik po prawej stronie

Printer 60 L- posiada datownik po lewej stronie

Printer 60 H- posiada datownikna środku

  • wielkość odbicia: 37×76 mm
  • polecana liczba wierszy: 6+linia daty
  • poduszka zastępcza: E/60
SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
 

Opis

Informacje o  Twoim zamówieniu

Chcąc zamówić pieczątkę firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść. My dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne i wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: sklep@e-pieczatki.pl. Prosimy powołać się na nr zamówienia . Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia, które znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia.

Możliwość akceptacji wozru pieczątki

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, przesyłamy wzór pieczątki, na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie i życzą sobie Państwo pominąć ten krok, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Termin realizacji

Termin realizacji do 3 dni roboczych. W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji.

 

Informacje dodatkowe

kolor tuszu

czarny, czerwony, fioletowy, niebieski