Pieczątka COLOP Mini Printer S120/W hasła

37,80  netto

Mini-Printer S 120/W hasła. Jest to pieczątka z 12 hasłami: ANULOWANO, DRUK, PRIORYTET, GOTÓWKA, KOPIA, ORYGINAŁ, PILNIE, POLECONY, POUFNE, PRZELEW, WPŁYNĘŁO, ZAPŁACONO GOTÓWKĄ

  • wysokość linii: 4 mm
  • poduszka zastępcza: E/10
SKU: Brak danych Kategoria:
 

Opis

Informacje o  Twoim zamówieniu

Chcąc zamówić pieczątkę firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść. My dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne i wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: sklep@e-pieczatki.pl. Prosimy powołać się na nr zamówienia . Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia, które znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia.

Akceptacji wzoru pieczątki

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, przesyłamy wzór pieczątki, na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie i życzą sobie Państwo pominąć ten krok, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

 

Informacje dodatkowe

kolor tuszu

czarny, czerwony, niebieski