MINI DATOWNIK S120/DD – dwie daty

64,80  netto

MINI DATOWNIK S120/DD

wyróżnia się jakością wykonania. Posiada prostą w wymianie poduszkę zastępczą, zapewnia czytelne i wyraziste odbicie.

Wykorzystuje się go zazwyczaj gdy potrzebujemy określić datę od …do…

  • wysokość linii: 4 mm
  • poduszka zastępcza: E/12
 

Opis

MINI DATOWNIK S120/DD – dwie daty- OPIS PRODUKTU

MINI DATOWNIK S120/DD – dwie daty,  jest lekki i poręczny. Wykonany został z trwałego, mocnego tworzywa ABS o wysokiej jakości. Jego charakterystyczna mała i lekka obudowa zapewnia wysoki komfort użytkowania.

DANE TECHNICZNE

MINI DATOWNIK S120/DD charakteryzuje poręczna forma i lekka obudowa. Format daty dostępny jest w wariancie polskim. Pieczątka ma podwójną datę. Datownik charakteryzuje się prostym systemem wymiany poduszki, co dodatkowo wpływa na wygodę obsługi.

SZCZEGÓŁY

  • Rozmiar odbicia: 45 x 4 mm,
  • Wysokość daty: 4 mm,
  • Format daty: polski (wygląd zobacz w galerii),
  • Kolor poduszki: blanco, czarna, czerwona, fioletowa, niebieska, zielona,
  • Kolor obudowy: niebieski.

ZASTOSOWANIE MINI DATOWNIK S120/DD – dwie daty

Datowniki serii Mini doskonale sprawdzą się w każdym biurze, magazynie, kasie, placówce pocztowej, dziale kontroli jakości. Datownik z podwójną datą można wykorzystać do znakowania opakowań z żywością, na których widnieje zapis ważności produktu.

DOSTĘPNE KOLORY

INFORMACJE DODATKOWE

Symbol poduszki zastępczej: E/12   https://e-pieczatki.pl/?product=poduszka-tuszujaca-colop-e-12

Chcąc zamówić pieczątkę

firmową, imienną, czy lekarską w naszym sklepie, proszę wpisać jej treść, a my dobierzemy odpowiednią czcionkę. Korzystamy z fontów, które pozwalają na czytelne i wyraźne odbicie. Jeśli polityka Państwa firmy wymusza użycia konkretnego kroju pisma lub chcieliby Państwo umieszczenia logo, prosimy o przesłanie informacji drogą mailową na adres: sklep@e-pieczatki.pl. Proszę powołać się  na nr zamówienia. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia.  Znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, przygotowujemy oraz przesyłamy wzór pieczątki, wg treści podanej przez Klienta. Przesyłamy ją  na wskazany w Zamówieniu adres e-mail aby można go  zaakceptować lub nanieś poprawki. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie, prosimy o podanie stosowanej informacji w rubryce Uwagi do zamówienia. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Standardowy czas wyrobienia  pieczątki  maksymalnie do 3 dni roboczych. W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji.

Jeśli potrzebują Państwo materiałów poligraficznych to zapraszam na naszą stronę: http://www.studiopoligrafia.pl

Informacje dodatkowe

kolor tuszu

czarny, czerwony, niebieski