Długopis Jotter BP stalowy CT Parker

49,00 2 000,00  netto

SKU: Brak danych Kategoria:
 

Opis

Długopis Jotter BP stalowy CT Parker

GRAWER GRATIS

Długopis Jotter BP stalowy jest wykończona  polerowaną stalą.

Korpus wykonany mistrzowsko ze szlifowanej stali nierdzewnej.

Klip z polerowanej stali nierdzewnej.

W opakowaniu prezentowym Parker.

Długopis Jotter BP stalowy ma przyciskowy mechanizm wysuwania wkładu, wyposażony w niezawodny wkład do długopisów QUINKFlow. Zapewnia on wyjątkową gładkość pisania (*najważniejsza cecha wskazana przez konsumentów) i lepszy przepływ atramentu – gwarancja niezawodności i jakości pisania.

W ofercie: długopis Parker Jotter, ołówek Parker Jotter

 

Produkt ten od wielu lat uczestniczy w budowaniu wizerunku marki. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych i tym samym najczęściej rozpoznawanych realizacji.

Jednak kolekcja piór wiecznych Parker Jotter to nie tylko wieloletnia tradycja oraz doświadczenie zdobyte przez minione dekady. To ogromna szansa na wykorzystanie realizacji stanowiących równowagę pomiędzy atrakcyjną i przystępną ceną, a wysoką jakością, niepowtarzalnością oraz nieprzeciętną elegancją pióra. Dlatego też pragniemy zwrócić Państwa uwagę na solidne wykonanie oraz dopracowanie detali, które są charakterystyczne dla serii Parker Jotter.

Istotną zaletą tej kolekcji jest również jej wielobarwność, pozwalająca na sięgnięcie po taki model, który najbardziej odpowiada potrzebom estetycznym konkretnego użytkownika.

Uzupełnieniem tego bogactwa staje się prosta, ergonomiczna forma, pozwalająca na stabilne i jednocześnie niewymagające wysiłku utrzymanie pióra w dłoni. Dzięki swojej dynamicznej i eleganckiej formie produkty te odnajdują się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w trakcie wyjątkowych okazji.

Zamawiając długopis grawerem

proszę o przesłanie tekstu lub logo drogą mailową na adres: studio.poligrafia@wp.pl-  bardzo proszę powołać się na na nr zamówienia. Można również skorzystać z pola Uwagi do zamówienia, które znajduje się w kolejnym kroku na karcie Szczegóły zamówienia

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, praktyką naszej firmy jest przygotowanie oraz przesłanie wzoru , wg treści podanej przez Klienta, na wskazany w Zamówieniu adres e-mail w celu jego zaakceptowania. Można również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Termin realizacji do 5 dni roboczych. W przypadku dużego zamówienia lub nietypowego skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu realizacji.

Jeżeli szukasz materiałów poligraficznych, takich jak : wizytówki, ulotki, foldery ect.  to serdecznie zapraszamy do kontaktu: https://studiopoligrafia.pl/

Informacje dodatkowe

ilość sztuk